aCalendar

aCalendar 0.15.2

Kalendarz praktycznie idealny

aCalendar to bardzo rozbudowany kalendarz na Androida. Umożliwia import danych z Kalendarza Google oraz z Facebook-a. Bardzo łatwo dostosować go do własnych potrzeb. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybkie przełączanie pomiędzy różnymi widokami
  • Integracja z Kalendarzem Google
  • Kilka dostępnych motywów
  • Konfigurowalne widoki
  • Import urodzin z Facebook-a

Wady

  • Spontaniczne zamykanie się aplikacji
Więcej

Doskonały
9

aCalendar to bardzo rozbudowany kalendarz na Androida. Umożliwia import danych z Kalendarza Google oraz z Facebook-a. Bardzo łatwo dostosować go do własnych potrzeb.

Jeśli szukasz alternatywy dla androidowego kalendarza, zarówno niniejsza darmowa, jak i płatna wersja programu aCalendar są godne rozważenia.

Kalendarz, na który czekałeś

aCalendar wyróżnia kompatybilność z Kalendarzem Google oraz Facebook-iem. Aplikacja automatycznie importuje wszystkie dane, w tym, także, urodziny Twoich facebook-owych znajomych. W każdym momencie, możemy łatwo wybrać, do których z kalendarzy chcemy aktualnie mieć dostęp, a nawet czyje urodziny nas nie interesują.

Kolejną zaletą aCalendar jest mnogość dostępnych widoków kalendarza. Każdy z nich, tzn., dzień, tydzień i miesiąc, jest w pełni konfigurowalny. Łatwo ustawimy, które z godzin dnia mają być widoczne (np., tylko od 9 do 20) lub wybierzemy, czy niedziele powinny być zaznaczane czerwonym kolorem.

Przypomnienia także można dostawać do naszych potrzeb. Szczególnie przypadła nam do gustu duża elastyczność w ustawianiu cyklicznych powiadomień. aCalendar oferuje szereg niestandardowych cykli, np., co półtora miesiąca.

Nawigacja, którą pokochasz

W aCalendar, przejście z widoku miesiąca do widoku pojedynczego dnia lub przełączanie się pomiędzy różnymi tygodniami jest niezwykle proste i przyjemne. Czynności te wykonuje się przeciągając palcem po ekranie lub dotykając go o ułamek sekundy dłużej niż zwykle. Aby w pełni wykorzystać potencjał aplikacji aCalendar, polecamy zapoznanie się z wbudowanym tutorialem.

Wraz z programem aCalendar otrzymujemy garść przydatnych widgetów. Są one ładne i przejrzyste. Pozwalają na przypisanie każdemu z kalendarzy i rodzajów wyświetlanych informacji innego koloru. Dzięki temu jednym rzutem oka zorientujemy się, co mamy zaplanowane w najbliższym czasie. Wisienką na torcie jest zaś wyświetlanie przez aCalendar zdjęć solenizantów tuż obok informacji o ich urodzinach.

Co znajduje się w płatnej wersji aCalendar?

Do ulepszeń, dostępnych w pełnej wersji, należą:

Aplikacja, którą musisz zainstalować

Choć na Android-a dostępnych są dziesiątki różnorakich kalendarzy, to aCalendar i aCalendar+ należą do ścisłej czołówki. Tak wysoką notę otrzymały za duże możliwości konfiguracyjne oraz niezwykle intuicyjną obsługę. Jest to doskonała alternatywa dla domyślnego kalendarza systemu Android.

aCalendar

Download

aCalendar 0.15.2